Movies
Ratings
280
White ChicksRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5