Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0