Movies
Ratings
80
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0