Titles you rated
WickedRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
WishRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Someone You LovedRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 1.0