Titles you rated
The World of UsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.5
Still AliceRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0