Series
Ratings
156
Full HouseRated ★ 3.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 1.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5- DamoRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 0.5
MagicRated ★ 2.0- Invincible Parachute AgentRated ★ 0.5
- TerroirRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 0.5