Series
Ratings
39
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0