Titles you rated
Inside the Mind of a DogRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0