Series
Ratings
10
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Witch's DinerRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5