Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- TarotRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5- PilotRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0- 6 DaysRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 0.5
Smile 2Rated ★ 2.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5