Series
Ratings
400
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0- 괴물의 시간Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 1.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5