Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 1.5
Shallow HalRated ★ 2.5
(OO)Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0