Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Harlots Season 3Rated ★ 3.0
HarlotsRated ★ 2.5