Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0