Series
Ratings
27
East of EdenRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.5