Movies
Ratings
59
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
White NightRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 4.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
577 ProjectRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0