Series
Ratings
230
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5