Movies
Ratings
396
28 Years LaterRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
An Elephant Sitting StillRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5