Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.0