Titles you rated
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 1.5