Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
The IT CrowdRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 1.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0