Series
Ratings
529- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 커플팰리스Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 0.5
Family PlanRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- 스테이지 파이터Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5