Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
ErasedRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
D.Gray-man 2nd stageRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 1.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0