Movies
Ratings
94
The Senior ClassRated ★ 2.5
VidocqRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 1.5
ZatoichiRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5