Movies
Ratings
131
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0