Titles you rated
LimitlessRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0