Movies
Ratings
368
21 GramsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0