Movies
Ratings
182
Venus TalkRated ★ 2.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 2.0
HookRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 2.5
Air Force OneRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 2.0