Series
Ratings
132
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5