Series
Ratings
112
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
LastRated ★ 5.0
Rules of LoveRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Should We Kiss FirstRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5