Titles you rated
- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 4.0
MazinkaiserRated ★ 2.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- 도라에몽 17기Rated ★ 4.0
- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0- GunbusterRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
- ItRated ★ 2.0
FingersmithRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5