Titles you rated
BraveheartRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 2.5
RinguRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5