Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0