Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 0.5
PonyoRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0