Movies
Ratings
1053
PassengersRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
JudyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
I WishRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The MuleRated ★ 4.0
Only the BraveRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.0