Movies
Ratings
1153
Hot FuzzRated ★ 2.5
Speed 2: Cruise ControlRated ★ 3.0
Miami ViceRated ★ 3.0
Ride AlongRated ★ 3.0
Date NightRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The TownRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 3.5
Mr. RightRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.5
Stand Up GuysRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
21 Jump StreetRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5