Movies
Ratings
1154
Do You Believe?Rated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5
TrainwreckRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
LooperRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.5