Movies
Ratings
744
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
Eye in the SkyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
SerenityRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0- SafeRated ★ 3.5
- College BoyRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0