Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 5.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The WarriorRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0