Series
Ratings
12
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0