Titles you rated
FridaRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Rose IslandRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
That ChristmasRated ★ 2.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 3.5