Titles you rated
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5