Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5