Movies
Ratings
842
The ShiningRated ★ 3.5
Miss AmericanaRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Remains of the DayRated ★ 3.0
A Room with a ViewRated ★ 4.5
Howards EndRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5