Movies
Ratings
119
ShopliftersRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5