Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Wild RomanceRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0