Movies
Ratings
161
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.0