Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Let's Get DivorcedRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0