Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Pokémon: Twilight WingsRated ★ 4.0- Pokémon the Series: Gold and SilverRated ★ 4.5
Pokémon OriginsRated ★ 4.0
POKÉTOONRated ★ 4.0- Pokémon GenerationsRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Morning Show Season 4Rated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0