Movies
Ratings
611
Inside MenRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Mysterious SkinRated ★ 4.0
FilthRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Make Your MoveRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 1.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0